Apie mus žiniasklaidoje

Pristatomas atnaujintas Vilniaus universiteto vidinis tinklalapis (2015-03-19)

vu logo

Neseniai pradėjo veikti nauja Vilniaus universiteto vidinio tinklalapio – intraneto – versija, kuri yra pasiekiama adresu https://intranet.vu.lt. Ši vidinė universiteto sistema leidžia patogiai dalytis informacija, efektyviau valdyti vidinius universiteto procesus elektroninėmis priemonėmis, visiems VU padaliniams paprastai tvarkyti dokumentus, skirtus kasdieniam darbui.

Skaityti daugiau...

 

Nuo pirmosios Vilniaus universiteto skaičiavimo mašinos paleidimo iki šių dienų – 50 metų (2014-05-15)

vu logoVilniaus universiteto Informacinių technologijų taikymo centras (VU ITTC) gegužės 16 d. minės 50 metų jubiliejų.

Tą dieną VU Botanikos sode Kairėnuose susitiks kelios kartos buvusių ir dabartinių centro darbuotojų, bus sodinamas klevas, pristatomas filmas apie VU ITTC, kuriame apžvelgtas šio VU padalinio 50 metų veiklos kelias – nuo pirmosios skaičiavimo mašinos paleidimo iki šių dienų.

Skaityti daugiau...

 

Atnaujinami VU padalinių tinklalapiai: suvienodinta struktūra ir didesnis saugumo lygis (2013-03-25)

vu logoĮsibėgėjo VU Informacinių technologijų taikymo centro (ITTC) specialistų atliekami universiteto fakultetų, centrų ir institutų reprezentacinių tinklalapių atnaujinimo darbai. Atnaujinti Filosofijos, Fizikos, Komunikacijos, Teisės ir kitų fakultetų tinklalapiai dabar pasižymi suvienodinta struktūra, atnaujintu turiniu ir centralizuota tinklalapių priežiūra.

Skaityti daugiau...

 

ITTC - akademinio ir technikos pasaulio jungtis (2010-05-10)

vu logoAr žinojote, jog internetas Lietuvoje pirmiausia atsirado Vilniaus universitete, o tam, kad šiandien galėtume laisvai juo naudotis, po visus fakultetus yra išvedžioti šimtai kilometrų laidų? Ar susimąstėte, kaip atsirado priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sistema?Visa tai kuruoja Vilniuje, Saulėtekio alėjoje įsikūręs Informacinių technologijų taikymo centras, kuriame nemažą kolektyvo dalį sudaro ir studentija. Apie kūrybišką centro dvasią, pasiekimus, misiją ir viziją mums sutiko papasakoti jo direktorius Marijus Jurgutis.

Skaityti daugiau...

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos