Neveikia kai kurios webmail.vu.lt funkcijos su Internet Explorer naršykle

Atnaujinta: 2012-06-26

Problema

Atnaujinus VU Žiniatinkio pašto programinės įrangos (Horde) versiją buvo pastebėta, kad kai kurios funkcijos veikia nekorektiškai su Internet Explorer naršykle.


Būdingi požymiai:
  • Neatsidaro langas paspaudus „Rašyti laišką”;
  • Neleidžia trinti laiškų;
  • Neleidžia įtraukti siuntėjo adreso į adresų knygelę;
  • Rodomi pranešimai apie klaidas tinklalapyje bandant pažymeti laiškus ar atlikti aukščiau minėtus veiksmus.
Minėtos problemos dažniausiai pasitaiko naudojantiems senesnes Internet Explorer versijas (IE6 ir IE7), tačiau kartais pastebimos ir su Internet Explorer 8.

Galimi sprendimai

Šiuo metu galimi 2 problemos sprendimai:
  • Naudoti kitą, interneto standartus geriau palaikančią interneto naršyklę. Jei neturite kompiuteryje, galite įsidiegti vieną iš populiariausių žiniatinklio naršyklių: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera.
  • Atnaujinti Internet Explorer iki 8 versijos. Dabartinę naudojamos Internet Explorer naršyklės versiją galite sužinoti viršutiniame programos meniu pasirinkę Help" ? About Internet Explorer" arba užsukę į šią svetainę. Parsisiųsti IE8 diegimo programą galite iš Microsoft svetainės. Daugeliui naudotojų pirmame žingsnyje šalies (country/region) pasirinkimas bus United States (Lietuvą galite rinktis, jei naudojate lietuvišką Windows XP/Vista versiją).
Jei nežinote kaip savarankiškai įdiengti minėtas programas, prašome pasikonsultuoti su savo padalinio kompiuterių tinklo administratoriumi.

Jei įdiegėte arba jau naudojate Internet Explorer 8 ir kai kurios funkcijos visvien neveikia, pabandykite įjungti "Compatibility View".
Funkciją galima įjungti šiais būdais:
A. Prisijunkite prie VU Žiniatinklio pašto ir paspauskite funkcijos mygtuką;
B. Aktyvuokite funkciją iš meniu;
C. Esant reikalui, webmail.vu.lt galima įtraukti į pastoviai šiuo režimu atvaizduojamų svetainių sąrašą.
ie8-compatibility-view
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos