Kaip siųsti laiškus iš tinklinių multifunkcinių įrenginių?

Atnaujinta: 2016-03-08

Jei padalinyje turite tinklinį multifunkcinį įrenginį (spausdintuvas/skeneris/kopijuoklis), kuris gali siųsti skenuotus dokumentus el. paštu, jį reikėtų sukonfigūruoti laikantis tam tikrų taisyklių.

Laiškų siuntimo tvarka ir nustatymai:

  • Įrenginyje naudojamas siuntėjo (From) adresas turi būti egzistuojantis VU el. pašto adresas, kad būtų kur pristatyti laiškus su klaidų pranešimais (pvz. neteisingas gavėjo adresas, per didelis laiškas ir pan.). Tam reikalui rekomenduojame užsakyti tarnybinį el. pašto adresą (el. pašto konferenciją), pvz. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir pan.;
  • El. laiškų siuntimui naudokite serverį mailrelay.vu.lt;
  • El.pašto adresuŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiųskite užsakymo laišką, kuriame būtų nurodytas įrenginio IP adresas (vidinis 172.16.x.x  arba išorinis, jeigu jis potinklyje už maršrutizatoriaus) ir išsiuntimo (From) el. pašto adresas. Patikrinti duomenys bus įtraukti į serverio konfigūraciją;
  • El. laiškų iš įrenginių siuntimas per kitus (pvz. mail.vu.lt/smtp.vu.lt, smtps.vu.lt ar post.vu.lt ar kt.) VU el. pašto serverius yra draudžiamas.

Pastaba

Jei norite el. laiškus siųsti iš virtualaus serverio, prašome kreiptis adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.