Kaip pasiekti laikinojoje saugykloje esančius laiškus?

Atnaujinta: 2017-02-03

El. pašto naudotojai, kurių INBOX katalogas viršija nustatytą limitą, įspėjami apie tai el. laišku. Jei po nustatyto termino INBOX vis dar viršija limitą, jis perkeliamas į laikiną saugyklą, naudotojui apie tai pranešant el. paštu.

Į laikiną saugyklą perkeltus laiškus galite pasiekti prisijungę prie žiniatinklio pašto;

El. laiškai perkeliami į laikinos saugyklos katalogą YYYY-MM-DD (metai-mėnuo-diena), kada el. laiškai buvo perkelti. Laikinoje saugykloje laiškai saugomi 1 mėn. nuo perkėlimo dienos. Laikinoje saugykloje esančius laiškus galima ištrinti, perkelti į kitą katalogą arba išsaugoti savo kompiuteryje ar nešiojamoje laikmenoje.

Jei norite pasiekti laiškus, esančius laikinoje saugykloje žiniatinklio pašto programa:

  1. prisijunkite prie žiniatinklio pašto,
  2. atsivėrusio lango dešiniajame viršutiniame kampe pasirinkite iš katalogų sąrašo laikinosios saugyklos katalogą (pvz., 2016-02-04),
  3. atsivėrusiame kataloge norimus laiškus pažymėkite ("uždėkite varneles" ties Jums reikalingais laiškais)  ir perkelkite į  pasirinktą katalogą.

webmail laikinas katalogas

 Pastabos

  1. Laiškus perkelti i Jūsų norimus katalogus pavyks tik tuomet, jei Jūsų el. pašto dėžutėje yra pakankamai laisvos vietos, t.y. jei visi katalogai (išskyrus INBOX ir laikinasias saugyklas) kartu sudėjus užima mažiau, nei nustatyta riba.
  2. Sužinoti, kiek vietos užima Jūsų katalogai galite:
  • webmail.vu.lt sistemoje viršutiniame meniu paspaudę mygtuką "Katalogų dydžiai"
  •  adresu www.ml.vu.lt , prisijungę su VU prisijungimo duomenimis ir paspaudę „sužinoti VU el. pašto dėžutės užimamą disko vietą“


Rekomendacijos

Jei dažnai viršijate el. pašto dėžutės limitus ir turite galimybę, naudokitės POP3 klientinėmis programomis savo asmeniniame kompiuteryje. Jei naujausius laiškus būtinai reikia skaityti keliose vietose (pvz. darbe ir namie), nustatykite, kad programa netrintų pašto serveryje naujų laiškų (pvz. 7 paskutinių dienų).

Tokiu būdu:

  • asmeniniame kompiuteryje turėsite visą laiškų archyvą,
  • naujausius iš jų pasieksite per VU žiniatinklio paštą iš kelių vietų,
  • neapkrausite el. pašto serverio.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos