Ką daryti, jei esu el. pašto konferencijos administratorius ir pastoviai gaunu žinutes dėl patvirtinimo laukiančių laiškų į mano administruojamą konferenciją?

Atnaujinta: 2012-06-26

Dėl tam tikrų priežasčių (dažniausiai tai būna, kai el. laiškas išsiųstas labai dideliam gavėjų skaičiui), Mailman sistema tokio laiško nepraleidžia į el. pašto konferenciją, stato jį į eilę ir informuoja apie tai el. pašto konferencijos
administratorių.

Administratorius turi priimti sprendimą - praleisti laišką į konferenciją arba jį atmesti. Šiuo metu daugumai el. pašto konferencijų nustatytas maksimalus gavėjų skaičius yra 100.

Prisijunkite prie Jūsų el. pašto konferencijos administravimo tinklalapio ir peržiūrėkite sprendimo laukiančių laiškų eilę. Junkitės adresu:
http://ml.padalinys.vu.lt/mailman/admindb/konferencijos_pavadinimas.

Jei tarp sprendimo laukiančių laiškų yra tokių, kuriuos turėtų gauti el. pašto konferencijos dalyviai, ties atitinkamais laiškais prie užrašo "Veiksmai, atliekami su visomis šiomis žinutėmis" pažymėkite mygtukus "Priimti" ir spauskite mygtuką "Patvirtinti".

Jei tarp šių laiškų yra tokių, kurių neturėtų gauti el. konferencijos dalyviai, atitinkamose lentelėse pažymėkite mygtukus "Atmesti" (siuntėjas bus informuotas apie tai, kad laiškas atmestas) arba "Atsisakyti" (siuntėjas nebus informuotas apie tai, kad laiškas atmestas) ir spauskite mygtuką "Patvirtinti".

Jei nei viena iš sprendimo laukiančių žinučių neturėtų pasiekti el. pašto konferencijos dalyvių, pažymėkite laukelį "Išvalyti visas žinutes, pažymėtas, kaip Atidėtos", esantį virš visų lentelių, ir spauskite mygtuką "Patvirtinti".

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos