Telefono ryšys

Atnaujinta: 2018-07-19

VU ITTC atlieka visas VU telefono ryšio sistemos projektavimo ir valdymo  funkcijas. Didžiojoje VU teritorijos dalyje veikia vidinis telefonų tinklas, kuris aptarnauja apie 1400 abonentų. Visas universiteto telefono ryšio tinklas veikia internetinės telefonijos (VoIP) technologijos pagrindu, todėl telefonai gali būti įrengti bet kurioje universiteto vietoje, kur tik yra tinkamai įrengtas kompiuterių tinklas. Telefono septynženklių numerių paskutiniai keturi skaitmenys atitinka telefonų vidinius numerius.

Telefono ryšio paslaugų tiekėjai periodiškai atrenkami viešojo konkurso būdu ir šiuo metu yra AB „TEO LT“ ir UAB „TELE2“. Universiteto padaliniuose, kuriuose vidinis telefonų tinklas neįrengtas, telefonai, fakso aparatai ir kiti galiniai balso telefonijos įrenginiai yra tiesiogiai prijungti  prie AB „TEO LT“.

Techniniais telefono ryšio klausimais galite kreiptis el. paštu:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos