Licencijų administravimas

Atnaujinta: 2018-07-19

Vilniaus universiteto darbuotojai kompiuterinėse darbo vietose turi teisę naudoti kompiuterių programas su universitetinėmis licencijomis.

Siekiant Vilniaus universitete užtikrinti kompiuterių programų ir jų licencijų tinkamą naudojimą bei administravimą, 2008-10-21 Rektoriaus įsakymu  Nr-351 yra patvirtinta:

Kompiuterių programų su universitetinėmis licencijomis naudojimą koordinuoja, universitetines licencijas administrruoja VU licencijų administratorius, kurio funkcijas Rektoriaus pavedinu vykdo Informacinių technologijų taikymo centras (ITTC).

Už tinkamą kompiuterių programų naudojimą ir administravimą padaliniuose atsako kamieninių padalinių vadovai.

VU padaliniuose kompiuterių programų naudojimą koordinuoja ir licencijas administruoja Padalinių licencijų administratoriai.

VU padaliniuose kompiuterių programų tinkamą naudojimą užtikrina Kompiuterių programų administratoriai.

Apie paskirtą arba pasikeitusį padalinio licencijų ar kompiuterio programų administratorių būtina pranešti VU licencijų administratoriui, pristatant padalinio vadovo pasirašytą prašymą į VU ITTC vienu iš šių būdų:

  • el.paštu
  • per VU dokumentų valdymo sistemą „Avilys“
  • adresu Saulėtekio al. 9 III rūmai, Fizikos apsaugos postas ITPC dokumentų langelis

Prašymo formos:

Naudingos nuorodos:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos