Užsakymas ir registravimas

Atnaujinta: 2017-03-28

Padalinių licencijų administratorių funkcijos ir paskyrimo tvarka:

  • Kompiuterių programų su universitetinėmis licencijomis diegimo laikmenos (CD/DVD diskai, ISO failai, suarchyvuoti diegimo paketai) ir raktai perduodami tik kamieninio padalinio vadovo paskirtam padalinio licencijų administratoriui.
  • Kamieninio padalinio vadovo įsakymą arba užpildytą padalinio licencijų administratoriaus paskyrimo dokumentą reikia pristatyti į VU Informacinių technologijų taikymo centrą vienu iš šių būdų: Saulėtekio al. 9, II jung. rūmai, 210 kab., atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba pristatyti per VU dokumentų valdymo sistemą „Avilys“.
  • Padalinio licencijų administratorius užregistruojamas Kompiuterių programų diegimų registro sistemoje. Prisijungimui prie registro yra naudojamas VU e.tapatybės prisijungimo vardas ir slaptažodis.
  • Prašymas skirti licencijų administratorių.

Programų diegimo laikmenų ir raktų užsakymas:

Programų diegimų registravimas:

 

Klausimus KPD registro administratoriui galima pateikti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.