GIS - Geografinė informacinė sistema

Atnaujinta: 2017-11-16


Geografinė informacinė sistema (GIS) – informacinė sistema skirta darbui su erdvine ir aprašomąja informacija. Sistema skirta skaitmeninių koordinuotų erdvėje duomenų kaupimui, saugojimui, vaizdavimui, redagavimui, integravimui bei analizei.  Plačiau…

  • ArcGIS

ArcGIS yra integruotas GIS programinės įrangos rinkinys, įgalinantis pilną geografinės sistemos sukūrimą  organizacijoje. ArcGIS aplinka leidžia vartotojui diegti GIS ne tik asmeniniuose kompiuteriuose, serveriuose, bet ir mobiliuose įrenginiuose. 

  • ArcGIS Online

ArcGIS Online yra išbaigta, debesyje veikianti žemėlapių sistema, veikianti 24/7, pasiekiama iš bet kokio įrenginio ir nepriklausoma nuo naudotojų skaičiaus - Esri kompanija visada išplečia resursus realiuoju laiku. 

  • Cellular Expert
    Vilniaus universitetas įsigijo Cellular Expert Educational Lab Kit Pack programinį paketą, skirtą universitetams. Cellular Expert programa pasiekiama adresu http://bit.ly/ce4_4_4 .
    Plačiau...

  • OpenGIS

OpenGIS - atviro kodo programos (pvz., QGISPostGISGeoserver ir OpenLayers), skirtos darbui su Geografine informacine sistema.  

  • Hexagon Geospatial

Hexagon Geospatial priemonės skirtos kosminių vaizdų apdorojimui (pvz., aukščių ir plotų apjungimui formuojant 3D žemėlapius).  

 

Išsamiau apie VU GIS.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos