Darbuotojams

Atnaujinta: 2017-05-04

IS naudotojai registruojami pagal Rektoriaus įsakymu reglamentuotą tvarką bei privalo saugoti asmens duomenų paslaptį.

Jei darbuotojas naudosis tik savitarnos programomis ir VU vidiniu tinklalapiu, jam reikia registruotis VU E. tapatybių valdymo sistemoje ir užsisakyti elektroninę paslaugą - "Prieiga prie universiteto Informacinės sistemos".

Jei darbuotojui reikia kitų, jo veiklą atitinkančių programų, padalinio vadovas turi pateikti prašymą Informacinių technologijų taikymo centro Direktoriaus vardu. Prašymo formoje yra išvardintos programų grupės, o konkrečias reikalingas programas ir jų naudojimo sritis (filtrus) reikia prašyme įrašyti.

Prašymą reikia pateikti Informacinių technologijų taikymo centrui:

  • nuskanuoti ir atsiųsti el. paštu ;
  • pasinaudoti dokumentų valdymo sistema"Avilys".

Prisijungti prie Informacinės sistemos galima adresu: https://is.vu.lt/

Darbo su Informacine sistema ypatumai: neaktyvios sesijos trukmė – 15 min. Jei šiuo laikotarpiu bus atlikti kokie nors veiksmai su duomenų baze, sesija bus pratęsta. Jei sesija baigsis, gausite apie tai pranešimą. Norint tęsti darbą, reikės iš naujo prisijungti prie IS. Nepamirškite užbaigti darbo su IS, nes tai garantuos, kad niekas nepasinaudos sistema, jei galės prieiti prie kompiuterio, palikto be priežiūros. Tam pasirinkite meniu punktą – "Baigti darbą su IS".

Kilus neaiškumams ar problemoms kreipkitės į Naudotojų aptarnavimo grupę: tel. +370 5 236 6200, el. paštu:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos